Čím dál tím víc!

28. listopadu 2014 v 17:21 | Zeměpis z Hlavy |  Názory
Nebo taky ještě čeho je moc, toho je příliš. Mluvím o reklamách. Vlezlost reklam nezná mezí a vlastnící stránek si to taky moc neuvědomují.Jeden příklad za všechny - Takhle jsem na G News a chci si přečíst celý článek - kliknu a Aktuálně.cz (Česká ekonomika roste více než průměr EU. Na Polsko ztrácíme) a najednou... NOVÝ PEUGEOT 308 SW AUTO ROKU 2014. A jako co? Já Peugeot nechci (Nissan je the best, ale to je jiná kapitola) a už vůbec ne, když si chci přečíst něco k mé informovanosti.

Ale to je ještě slabý. Jdu na kurzy.cz zjistit kurz dolaru (nákupy na internetu, však?) a najednou reklama na Komerční Banku abych si půjčil nějakou dokonalou či jakou půjčku (neúčelovou). Minutu hledám zavírací tlačítko. A pak omylem najedu zase na tu zminiaturizovanou reklamu a ejhle! zase je to tu. BOŽE!

Dle mého názoru je to nekorektní a dalo by se u některých reklam říci, že i velmi nehledí na názor většiny. Porotože takovéto reklamy snad každý, kdo není nějak omezený (dokonce snad i ti) považují tyto reklamy za VELMI OBTĚŽUJÍCÍ. A ještě když hraje reklama která je v televizi! Zlatá Alza se svým zeleným monstrem...

Jako uvědomuju si, že reklamy živí servery, které jsou zdarma, ale jako, přiznejme si, vyskakovací reklama KB je trochu moc. A EU s tím asi nic neudělá, to nám raději zakáže další typické jídlo, které všem chutná. Mimochodem, do těch mých ''názorů'' přidám takový ''poznatek'' - Dříve vysílali mezi pořady reklamy. Dnes vysílají mezi reklamami pořady. Chi, chi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama